Praktyki studenckie w Yad Vashem
Studenci WSKSiM oraz innych uczelni zakończyli letnie praktyki w Instytucie Pamięci Męczenników i Bohaterów Holokaustu Yad Vashem w Jerozolimie. W tamtejszym archiwum badali dokumenty na temat Polaków ratujących ludność żydowską.
Udało im się zebrać unikalne informacje, które nie były dotąd powsz
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



