Williams górą
Amerykanka Serena Williams pokonała Rumunkę Simonę Halep 6:3, 6:0 w finale turnieju WTA Finals w Singapurze. Odniosła w ten sposób piąte w karierze, a trzecie z rzędu zwycięstwo w tej imprezie. Obie tenisistki spotkały się już w Singapurze w fazie grupowej i wtedy niespodziewanie Halep zdeklasowała
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



