Mistrzostwa w Polsce
Polska będzie gospodarzem mistrzostw Europy siatkarzy w 2017 roku. Taką decyzję podjęła Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej (CEV) podczas kongresu w tureckiej Antalyi. Gdy pierwszego dnia obrad działacze PZPS złożyli dokumenty w tej sprawie, wszyscy pozostali kandydaci zrezygnowali z podobnego k
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



