Pierwszy w Paryżu
Z inicjatywy Polskiej Misji Katolickiej we Francji 25 bm. w Paryżu odsłonięty został i poświęcony pomnik św. Jana Pawła II. Monument stanął na skwerze Jana XXIII przy katedrze Notre Dame. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. pod przewodnictwem ks. kard. André Vingt-Trois. W wypełnionej po brzegi kate
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



