Oddali bazy
Ostatni amerykańscy żołnierze piechoty morskiej i brytyjskie oddziały bojowe oficjalnie zakończyły wczoraj misję w Afganistanie i przygotowują się do opuszczenia kraju. Wojskowi przekazali dwie sąsiadujące bazy – Leatherneck i Bastion w prowincji Helmand – pod kontrolę lokalnych sił bezpieczeństwa.
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



