Żołnierze Wyklęci
Ważą się losy muzeum
Ostrołęka chce przekazać państwu Muzeum Żołnierzy Wyklętych
Z inicjatywą przekazania placówki, obecnie współprowadzonej przez władze Ostrołęki i resort kultury, wystąpiła ostatnio po raz kolejny Rada Miasta Ostrołęki.
Jak informowało „Nasz Dziennik” Centrum Informacyjne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pismo prezydenta miasta Ostrołęki wraz
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



