Grają dalej

Pisk

Polskie tenisistki po zwycięstwie nad Szwecją 2:0 zapewniły sobie występ w barażu o Grupę Światową II, czyli zaplecze elity. Punkty dla naszej drużyny zdobyły Iga Świątek, która pokonała Mirjam Bjoerklund 7:5, 4:6, 6:3 oraz Magda Linette, wygrywając z Johanną Larsson 7:5, 6:4.