Hokej na lodzie
Bliżej igrzysk!
Polscy hokeiści na lodzie sprawili ogromną niespodziankę wygrywając rozgrywany w kazachskim Nur-Sułtanie turniej prekwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Pekinie. O ostateczne przepustki powalczą w sierpniu.
Biało-Czerwoni nie byli faworytami tej imprezy. O ile jeszcze mogliśmy się spodziewać
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



