PIłka nożna
Wisła walczy
Piłkarze Wisły Kraków od efektownego zwycięstwa 3:0 nad Jagiellonią Białystok rozpoczęli walkę o utrzymanie się w ekstraklasie.
To był bardzo dobry mecz wiślaków, którzy potwierdzili, że zimę przepracowali solidnie, a transfery, jakich dokonali, są faktycznymi wzmocnieniami. – Chcę pogratulować p
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



