Podatki
Dobrze zainwestowane pieniądze
Od 15 lutego będziemy mogli rozliczyć się z urzędem skarbowym przy pomocy usługi Twój e-PIT.
Z początkiem nowego roku każdy podatnik w Polsce ma obowiązek rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. W tym roku – po raz drugi w historii – możliwe będzie to za pomocą internetu. Już za kilka dni – od 15 lute
Drogi Czytelniku,
Pełny dostęp do artykułu i całego wydania jest płatny.
Polecamy zakup poprzez serwis: sklep.naszdziennik.pl oferujący szeroki wachlarz kanałów dostępu. .



